ZADZWOŃ
+48 883 160 167
NAPISZ
biuro@specsun.pl
ADRES
Zederman 161B, 32-300 Olkusz

O FIRMIE

SPECSUN - Systemy Fotowoltaiczne

Kilka słów O NASZEJ FIRMIE

Jesteśmy firmą działającą przede wszystkim na rynku lokalnym. I chociaż wydaje się, że to nic szczególnego, to jednak nasze zaangażowanie i determinacja w realizacji oraz docenione przez klientów stuprocentowe "wejście" w sprawę, utwierdza nas w przekonaniu, że warto działać lokalnie. Powód jest prosty - oczywiście każda działalność gospodarcza ma za zadanie generować zysk - tak dla nas nie jest to najważniejsze. Kierujemy się zasadą: wszystko dla klienta.
Nasze doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji oraz prowadzeniu spraw Klientów tak, aby wykorzystać maksimum dotacji nieustannie obliguje nas do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz poszerzania wiedzy. Pomagamy zaprojektować instalacje, pomagamy pozyskać dotację, przedstawiamy szczegółową i bardzo dopracowaną i wyczerpującą ofertę, a co najważniejsze - nie jesteśmy nachalni. Nie namawiamy, nie pośpieszamy. To Ty podejmujesz decyzję. My ją szanujemy. Dajemy Ci jedynie wybór.

Czym się ZAJMUJEMY?

W naszym przekonaniu każdy może być producentem energii elektrycznej. Nasza oferta składa się głównie z takich rozwiązań, które pozwalają w stosunkowo łatwy sposób stać się częścią tego ekosystemu. Skupiamy się przede wszystkim na:

 • projektowaniu systemów fotowoltaiki dla każdego budynku
 • doborze rozwiazań projektowych dla już wybudowanych i nowopowstających budowli
 • montażu instalacji fotowoltaicznej
 • doradztwie w zakresie opłacalności zastosowania fotowoltaiki
 • szkoleniach użytkowników
 • wdrażaniu rozwiązań i optymalizacji kosztów inwestycji

Mówiąc ogólnie - skupiamy się na dostarczeniu kompleksowego rozwiązania i wsparcia na każdym etapie inwestycji, od projektu, poprzez pomoc w pozyskaniu środków, montażu z włączeniem do sieci energetycznej a na szkoleniu skończywszy. Wspieramy naszych klientów nawet po zakończeniu prac. Dajemy wieloletnią gwarancje. I najważniejsze - stosujemy produkty uznanych firm w branży, do których sami mamy przekonanie. W ten sposób nie musimy się martwić o poprawną pracę każdego elementu.

Konkret, czyli ZAKRES USŁUG

 • analiza istniejącego systemu pod względem możliwości przyłączenia systemu fotowoltaiki
 • dokładny dobór elementów systemu
 • projektowanie instalacji fotowoltaicznych
 • pozyskiwanie wsparcia finansowego na instalację
 • zamówienie i dostawa kompletnego systemu
 • montaż systemu
 • podłączenie do sieci energetycznej
 • szkolenia techniczne i praktyczne w zakresie obsługi i użytkowania
 • opracowanie wymaganej dokumentacji dla zakładu energetycznego
 • monitoring pracy
 • serwisowanie (w razie konieczności zaistnienia)
 • wieloletnią opiekę i wsparcie - ot, tak - po prostu...

Na wszystkie nasze produkty i usługi udzielamy gwarancji!

Dlaczego
WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ ?

BEZPŁATNY POMIAR

Podchodzimy indywidualnie do każdej pracy. Z pełnym zaangażowaniem. Przed wykonaniem pracy robimy kalkulację i przedstawiamy ją Tobie do zaakceptowania. Wszelkie pomiary wraz z dojazdem – chyba, że na drugi koniec Polski – jest bezpłatny. To taki gest w Twoją stronę, ale nie musisz się czuć zobowiązany do zamówienia pracy.

DOŚWIADCZENIE

Możemy powiedzieć, że znamy się na tej pracy. Potrafimy wiele, ale największą radość sprawia nam sprawnie działanie naszej instalacji. W tym się specjalizujemy. Wiemy, w jaki sposób przygotować wszystkie elementy, jak zabezpieczyć i oczywiście jak wykonać to dobrze i w krótkim czasie.

SOLIDNE WYKONANIE

Od przygotowanie do zakończenia prac. Każdy etap jest dla nas ważny o podchodzimy do niego jakbyśmy pracowali dla siebie. Wszystko wykonujemy z należytą starannością, bo zdajemy sobie sprawę, że dzisiaj na rynku pracy szanse ma ta firma, która dba o klienta w myśl zasady: „Pracuj tak, jakbyś chciał, aby ktoś pracował dla Ciebie."

UCZCIWA KALKULACJA

Stosujemy uczciwe ceny. To fakt - pracujemy po to, aby rozwijać firmę i utrzymać siebie. Wiemy, że każdy potrzebuje zapłacić jak najmniej i jak najwięcej zaoszczędzić. Jednak znane powiedzenie mówi: nie da się zrobić bardzo dobrze w ekstremalnie niskiej cenie. To po prostu niemożliwe.

ZAANGAŻOWANIE

Nasza praca świadczy o nas. A zależy nam na dobrej opinii. Wiemy, że zadowolony klient przekaże dobre wrażenie i informacje o nas swoim znajomym. Może udostępni profil naszej strony albo poprzez Facebook podzieli się opinią o nas.Angażujemy się w zlecone prace całym sercem. Dajemy z siebie 110% albo i więcej. Wszystko dla klienta, którego traktujemy jak przyjaciela.

CZYSTA PRACA

Nikt nie lubi bałaganu. My również. Chociaż na budowie trudno o porządek, to mimo wszystko staramy się, aby samo dobre wrażenie nie pozostawiało żadnych wątpliwości. Pracujemy w czystości i pozostawiamy ją po sobie. Oczywiście nie jesteśmy ekipą sprzątającą, ale praca jest taka, jaki jest koniec. Porządek jest dla nas bardzo ważny!

Misja i wartości  SPECSUN

I. PO PIERWSZE

Tworzymy świat wspólnie, wspólnie dbamy o ekologię i czystość

II. PO DRUGIE

Jakość jest gwarancją zadowolenia klienta i naszą satysfakcją

III. PO TRZECIE

Profesjonalna usługa to zadowolony klient i przyjaciel firmy

IV. PO CZWARTE

Wierzymy, że uczciwość działa w obie strony sprzedawca <-> klient

BEZPŁATNE KONSULTACJE PROJEKTU

Zapraszamy każdego, kto zastanawia się nad zaprojektowaniem i instalacją fotowoltaiczną. Zapraszamy osoby prywatne, firmy i instytucje. Pomożemy zaprojektować, dobrać elementy i zainstalujemy wszystko dla Ciebie.
has been added to the cart. View Cart